Proběhlo, neuvěřitelný! Afterparty, pokec, ochutnávka Scottova vlastního Bedtime bourbonu, holky Scotta naučily pískat na prsty…

Ve čtvrtek 16. 3. v 20:00 na Zastávce194 zahraje Scott Ritcher, vstupné dobrovolné. Scotta nejlépe představí výsek Silver Rocket recenze níže anebo téma Scott Ritcher na youtube rozprostírající se od Simple Orbits po How We Got This Way. Jo, a Scott je členem legendárních Metroschifter. Podkroví nazvučí Guy van Belle (Hranice).

“… zanechal hlubokou stopu už coby kytarista a zpěvák kultovních Metroschifter, ale výčet jeho dalších lásek je snad ještě zajímavější. Spisovatel a výrobce burbonu, který se díky práci ve fanzinu K Composite stal vydavatelem, coby majitel labelu Slamdek pro změnu pomáhal kapelám jako Endpoint, Jawbox nebo Rodan. A pozor – v roce 1998 dokonce kandidoval na starostu Louisville. Scott Ritcher žije v posledních letech ve Švédsku a zpátky k hudbě se vrátil prostřednictvím akustického mini LP „The Kentuckian“ z roku 2019, které nabízí šest strohých, ale překvapivě silných country skladeb s typickou Ritcherovou melodikou.”